O nás

Společnost ZEMONT Přeštice s.r.o. byla založena v roce 2002, kdy se zakladatel společnosti Jaroslav Zavadil rozhodl rozšířit podnikatelskou činnost jeho fyzické osoby Jaroslav Zavadil – ZEMONT založenou v roce 1993.

Od tohoto roku se společnost zabývá výstavbou a projektováním posklizňových linek a související technologie. V roce 1996 bylo naší společností postaveno první šroubované obilní silo pro EKO Hnízdo.

Pan Jaroslav Zavadil se zabývá problematikou skladování zrnin a technologiemi se toho týkajících více než 40 let. Díky jeho praxi naše společnost dodává více jak 20 let českým zemědělcům kvalitní technologie týkající se skladování a zpracování obilovin a dalších komodit (např. pelety, atd.). Na základě spolupráce s prověřenými zahraničními a tuzemskými společnostmi garantujeme kvalitu námi dodávaných produktů. Díky těmto spolupracím jsme schopni pohotově a operativně realizovat projekty.

V posledních letech se také společnost ZEMONT Přeštice s.r.o. zabývá technologiemi pro skladování pelet.

Do konce roku 2017 máme postavená sila se skladovou kapacitou 110 000 t.

 


 

Služby

  • Servis posklizňových linek - poskytujeme standardní záruční i pozáruční servis.
  • Servis 24h – servis poskytujeme 24h/7 dní v týdnu
  • Předsezonní prohlídky
  • Projektování – V případě stavby posklizňové linky na klíč pro Vás připravíme návrh řešení, projekčně jej zpracujeme, zajistíme dodávky technologie na místo, strojní montáže celé technologie, elektromontáže, ASŘ, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a na závěr provedeme také zkušební provoz.
  • Poradenství – poskytujeme poradenství v posklizňové úpravě zrnin a skladování zrnin
  • Kompletní stavební řízení a kolaudace – je možnost poskytnout klientům komunikaci s úřady a po následné instalaci také kolaudaci.
  • Dotace – ve spolupráci s naši partnerskou společností jsme schopni vypracovat žádost o dotační titul.
Zpět na začátek